Navigace

Základní informace o klastru

Vize KM: Vytvoření funkční platformy pro spolupráci podniků, výzkumných organizací, škol a regionálních institucí k zvyšování konkurenceschopnosti firem a pro udržitelný rozvoj regionu.

Inovace

Přemýšlíte o inovacích a vylepšeních, ale nevíte kde začít? Nemáte chuť hledat ty správné výzkumníky a financovat všechno ze svého?

Začněte třeba malou spoluprací s výzkumníky. Propojíme Vás s výzkumnou organizací a pomůžeme Vám s prvním krokem. Jak daleko s inovacemi dojdete, záleží na Vás.

Kooperace

Hledáte nového obchodního partnera, ale nechce se Vám trávit hodiny hledáním a na internetu? Chcete se pochlubit svým úspěchem a nevíte, kde začít? Přemýšlíte o nakouknutí na sousední trh?

Ozvěte se, zapojíme Vás do klastrových akcí, pomůžeme Vám s propagací a využijeme naše kontakty za hranicemi.

Vzdělávání

Chtěli byste víc spolupracovat s blízkou technickou školou a motivovat studenty a učně k práci u Vás, ale Vaše HR nemá dost času komunikaci se školou? Chtěli byste svým zaměstnancům nabídnout prohloubení znalostí a kompetencí, ale neorientujete se v aktuální nabídce?

Umíme kurzy na míru. Umíme se spojit se střední školou a nabídnou exkurzi, která pro Vás nebude časově náročná ale studenty nadchne.

Naší hlavní prací je propojovat firmy, školy, výzkumníky. Šetříme přitom Váš čas a energii Vašich lidí.

Zajímá Vás víc?

Kontaktujte nás: klastr@klastrmechatronika.cz

Hlavní aktivity klastru: