Navigace

ŠKOLA WELDING

Komplexní služby v oblasti vzdělávání, školení a zkoušek svářečského personálu

ŠKOLA WELDING s. r. o. je pokračovatelem společnosti ŠKODA WELDING a patří mezi přední instituce v České republice zajišťující komplexní služby v oblasti školení svářečů, vzdělávání svářečů a zkoušek svářečského personálu, inspekční, poradenskou a obchodní činnost.

Svářečská škola, která patří mezi členy sdružení Česká svářečská společnost ANB a členy Hospodářské komory České republiky, oslavila již 95 let od svého založení a dnes je největší institucí svého druhu v České republice co do počtu vychovávaných svářečů i školených technologií. V nově vybavených učebnách realizujeme přípravu a zkoušky svářečů a vyššího personálu svařování.

Nabízíme Vám odborné vyškolení svářečů, páječů a operátorů ve všech metodách dle normy ČSN 05 0705; ČSN EN 287-6; ČSN EN ISO 9606-1, 2, 3, 4, 5; ČSN EN ISO 13585; ČSN EN ISO 14732.

Zajišťujeme přípravu a periodické přezkušování svářečů v sídle firmy, které je umístěno ve vědecko-technickém parku v Dobřanech. Moderní vybavení, hygienické prostředí a instruktoři s velkou praxí jsou zárukou, že školení svářečů probíhají na vysoké úrovni.

Služby:

Kontakt:

ŠKOLA WELDING, s.r.o.

Průmyslová 1330
334 41 Dobřany

sekretariat@skola-welding.cz,  +420 606 643 952

http://www.skola-welding.cz/