Navigace

Workshop o aditivní výrobě s Dr. Martinem Whitem: 9. 12. 2021

Pozvánka na workshop a networking session o trendech a možnostech aditivní výroby se zástupcem ASTM International: Dr. Martinem Whitem (UK)

9. prosince 2021: 9:00-15:00, Dobřany

Inspirujte se zahraničními zkušenostmi. Využijte možnost nakouknout pod pokličku přední světové organizace.

Program akce: 

Hlavní host:

Martin White, EngD

Dr. Martin White je vedoucím programů aditivní výroby pro evropský region ve společnosti ASTM International. Do své funkce přináší 20 let zkušeností z akademické i průmyslové oblasti a je specialistou na materiály a konstrukce. Jeho nedávná kariéra byla zaměřena na certifikaci a výrobu leteckých konstrukcí, od hlavního podvozku A350-900 XWB ve společnosti Safran Landing Systems až po jeho poslední roli hlavního inženýra pro aditivní výrobu ve společnosti GKN Aerospace. Na počátku své kariéry studoval u společnosti Rolls Royce na Swansea University, kde získal doktorát v oboru vysokoteplotních materiálů pro aplikace v plynových turbínách, a také magisterský titul v oboru vysokopevnostních ocelí pro přistávací podvozky u společnosti Airbus, poté strávil několik let jako konzultant ve společnosti Frazer-Nash Consultancy. Ve společnosti Frazer-Nash pracoval v různých průmyslových odvětvích, včetně leteckého průmyslu, civilní jaderné energetiky, obrany a ropného a plynárenského průmyslu. Během své kariéry získal Martin významné zkušenosti s řízením technických týmů v kritických projektech a také schopnost získávat nové zákazníky v nově vznikajících technologických oblastech.

Workshop bude probíhat v anglickém jazyce.

Přihlásit se můžete  pomocí tohoto formuláře.

Akce se bude řídit aktuálně platnými epidemickými opatřeními.

Tento workshop je realizován v rámci projektů ČTPAV č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025091 a Smart Akcelerátor Plzeňského kraje II, reg. č.: CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016623, které jsou podpořeny prostředky EU.