Navigace

MEDUNA vakuová kalírna s.r.o.

Zakázková kalírna s širokou nabídkou služeb pro české strojírenství

MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. je rodinná firma nabízející tepelné zpracování kovů, chemicko-tepelné zpracování kovů, metalografii a spektrální analýzu.

Je to kalírna, na kterou se s důvěrou obrací velké strojírny, které potřebují tepelně zpracovávat své sériové výrobky, ale i drobní živnostníci, kteří zpravidla mají zakázky kusové.

Kalírna Meduna se nachází v Pardubicích, v městské části Černá za Bory. Své služby poskytuje zákazníkům z celé České republiky i ze zahraničí. Na trhu tepelného zpracování je považována za spolehlivého partnera, který se odborně postará o svěřené zakázky, a to díky nejmodernějším technologiím a rozsáhlým zkušenostem v oboru. Firma klade důraz na digitalizaci provozu a podnikání odpovědné vůči životnímu prostředí.

Motto kalírny je: „Kalíme a jednáme na rovinu“.

Společnost je certifikována podle norem ISO 9001 – Systém managementu kvality (QMS), ISO 14001 – Systém environmentálního managementu (EMS) a ISO 45001 – Systém zajišťování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP/OHSAS), ISO 27001 – Management bezpečnosti informací (ISMS) a uplatňuje principy oborové normy CQI-9 – Hodnocení tepelného zpracování.

Kontakt:

MEDUNA vakuová kalírna s.r.o.
Hostovická 196
533 01 Pardubice – Černá za Bory
IČO: 28847555; DIČ: CZ28847555

www.kalirna.cz

+420 466 671 058

kalirna@kalirna.cz