Navigace

Blumenbecker Prag s.r.o.

Automatizace a robotizace technologických procesů

Mechatronická řešení z jedné ruky

Hledáte zkušeného partnera pro zpracování vašeho komplexního automatizačního projektu, pro výrobu a montáž rozváděčů, pro uvádění do provozu, servis, nebo pro efektivní nasazení robotů a kamerových systémů Machine Vision do vašeho stávajícího výrobního zařízení? Jsme pro Vás ta správná volba!

Od svého založení v roce 1991 se za dobu své existence stala firma BLUMENBECKER Prag významnou společností v oblasti průmyslové automatizace a regulovaných pohonů. Již více než 10 let poskytujeme zákazníkům mechatronická řešení, a to z jednoho zdroje. Úspěšnost našich řešení dokumentuje v neposlední řadě i trvalý růst obratu a počtu zaměstnanců firmy.

Blumenbecker Prag patří do skupiny firem BLUMENBECKER Holding (Německo)

NAŠE NABÍDKA v oblasti mechatroniky obsahuje:

Zakázková robotická řešení

Společnost Blumenbecker dodává již řadu let konkrétní robotická řešení do mnoha průmyslových odvětví. Naše projekty robotických pracovišť jsou velice různorodé, při nichž většinou využíváme průmyslové roboty KUKA.

Robotická svařovací buňka B.ARC

Flexibilní robotická buňka B.ARC představuje kompaktní řešení pro malosériové až středně sériové svařovací aplikace.

B.ARC obsahuje dva, bezpečnostně na sobě zcela nezávislé svařovací stoly, čímž významně zkracuje čas celého svařovacího procesu. Zatímco robot na jednom stole svařuje, operátor může na druhém stole zakládat bez narušení bezpečnosti buňky. Operátor navíc nemusí disponovat ochrannými brýlemi. Pohyb bubnových dveří je plně automatický a závisí na zahájení nebo ukončení svařovacího procesu. Operátor tak ihned pozná, že je proces svařování řádně dokončen.

Centrum svařovací techniky

Blumenbecker je Vaším odborným partnerem pro svařovací techniku a ruční nářadí. Analyzujeme vaše požadavky a doporučíme optimální řešení pro vaší výrobu.

KONTAKT:

BLUMENBECKER PRAG s.r.o., Počernická 96, 108 00 Praha 10

Jiří Neumann, tel: +420 724 484 480

http://www.blumenbecker.com/cs/